Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Skvělá volba nejen pro vás


Bydlení v rodinném domě nám poskytuje mnohem více možností. Zatímco lidé v bytových domech a jednotlivých bytech jsou spíše omezováni svými sousedy, které mají hned vedle sebe, v domě máte silnější zdi a daleko více soukromí. A to je hlavní důvod, proč většina lidí dává přednost právě domům. I vy můžete bydlet ve svém vlastním domě, stačí si jen vybrat z naší nabídky https://www.proudly.cz/pracovni-nabidky a my vám postavíme dům na klíč.

Stavba domů na klíč vznikla z toho důvodu, že mnozí lidé chtěli aby jim stavební firmy nabídly již hotové projekty. I u nás si můžete vybrat z celé řady typových projektů, z nichž nejoblíbenější jsou dlouhodobě bungalovy. V nabídce máme nejlevnější řešení pro nenáročné, ale i luxusní bungalovy i patrové vilky. U nás si svůj dům vybere každý. Potom už jen stačí počkat než vám předáme hotovou stavbu.

dům bungalov

Naše domy se vyznačují skvělými vlastnostmi:

  1. Jsou nízkoenergetické díky tepelnému čerpadlu a solárním panelům
  2. Mají moderní design a propracovaný půdorys
  3. Jsou cenově dostupné

Záleží nám na tom, aby s námi byli naši klienti spokojení, a proto dodržujeme termíny. Jak se můžete přesvědčit na našem webu v oddělení referencí, naši klienti jsou s námi spokojení právě díky dodržování smlouvy a dodání hotového domu včas. Spousta našich klientů se totiž musí stěhovat z ukončeného pronájmu, a proto jsou zcela závislí na včasném dokončení domu.

stavba domu

U každého projektu si můžete ověřit co všechno je v jeho ceně. Domy jsou dodávané kompletně dokončené, a jediné co v ceně není jsou terénní úpravy zahrady, plot a případně garáž. Klienti si musí sami nechat vyrobit jen kuchyňskou linku, která je velmi individuální a tak je lepší toto rozhodnutí nechat na každém. Když si vyberete svůj nový dům co nejdřív, v případě že si vyberete dřevostavbu, můžete bydlet už letos na jaře. Prožijte konec letošního roku ve svém domě.