Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Krásný byt v Praze


Dnešní doba je opravdu skvělá. Na dnešní době se mi líbí, že vlastně člověk má opravdu více možností, než třeba měl před padesáti lety. Co si budeme povídat, je toho opravdu hodně, ale zase když to tak vezmu na druhou stranu, tak každá doba má své plusy a každá doba má také své mínusy. Já si myslím, že kdyby se lidé třeba více snažili a dokázali by pochopit také více okolí, že by bylo to všechno lepší a svět by byl krásnější. Já jsem z vesnice. Jsem z vesnice, ale vždycky jsem chtěla bydlet v Praze. Chtěla jsem tam také mít trvalý pobyt, jenomže mým rodičům se tohle vůbec nelíbilo, že prý bych byla daleko od nich, jenomže po střední škole, když jsem úspěšně odmaturovala na střední zdravotnické škole, tak jsem potom šla studovat vysokou školu do Prahy.

Na bytě se mi moc líbí balkon.

A nechtěla jsem být vůbec na koleji, protože jsem tam ještě měla ale dvě kamarádky, tak jsme si pronajaly krásný malý byt. Sice to bylo opravdu malinkaté, ale nám to nevadilo. Měly jsme trvalý pobyt v Praze profisidla.cz. Myslím si, že tohle je výhoda. Když jsme byly tři, tak jsme opravdu na malinký byt o velikosti dva plus jedna měly. Mohly jsme si to dovolit. Když jste tři anebo je i vás více na nějaký malý byt v Praze, tak se to krásně dá zvládnout. A nejlepší je, když tam také budete mít trvalý pobyt, protože trvalý pobyt v Praze se vám vyplatí, a to z mnoha důvodů.

Máme krásný byt v Praze.

Budete mít hodně výhod, protože vy vlastně tam budete mít výhody. Kdo má trvalý pobyt v Praze, tak také může využívat dalších služeb, protože lidé, kteří třeba někde bydlí a nemají tam trvalý pobyt, tak potom i na úřadech to mají o něco více složitější. A to nemyslím o nějaké příspěvky na bydlení nebo také půjčky. Jsem ráda, že jsem tohle mohla udělat. Stejně jsme s kamarádkami domluvené, že jakmile dostudujeme, že já se tam nastěhuji ihned s přítelem a budeme tam bydlet a holky potom odejdou. Myslím si, že takhle to bude vyhovovat všem, protože byt je opravdu krásný a mně se od něj nechce pryč, protože mi to připomíná moje studia na vysoké škole.