Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Co je to kratom a jaké má účinky?


Kratom. Možná jste už o něm někdy slyšeli. V současné době je totiž možné ho zcela legálně zakoupit nejenom na internetových e-shopech, ale dokonce i v kamenných prodejnách, nebo se výrobky z něj prodávají v prodejních automatech, které najdete na nejrůznějších místech. A přitom by mnoho lidí kratom označilo za návykovou látku. Mezi návykové látky ale vlastně řadíme i například nikotin nebo alkohol. A jsou snad u nás zakázané? Ne. Naopak. Kratom na prodej najdete prakticky kdekoliv. Supermarkety, trafiky, čerpací stanice, prodejní automaty, hospody, restaurace, bary.

energie

Zkrátka všude. Proč by tedy nemohl být podobně dostupný i třeba kratom? Nemusíte se bát, prodej kratomu je v současné době naprosto legální a za to, že si ho koupíte, vám žádný postih nehrozí. Kratom se vyrábí z listů rostliny, kterou najdete v Asii. V listech této rostliny s nachází látky, které na uživatele působí nejrůznějšími způsoby. Záleží na tom, jak citlivý jedinec je, jakou formou kratom užívá a také na množství, které užije. Na některé lidi má kratom stimulující účinek. To znamená, že vám dodá příval energie, podobně, jako kofein, ovšem tady jsou účinky znásobeny a je to, jako byste vypili několik káv naráz.

spánek

Což je dobré v případech, kdy se cítíte vyčerpaní. Hodí se také pro chvíle, kdy se potřebujete opravdu na něco velmi soustředit. Kratom dokáže zbystřit vaši pozornost a zaměřit ji tím správným směrem. Pokud si ale kratomu vezmete vyšší množství, mže mít na vás úplně opačné účinky, tedy sedativní. V takovém případě může pomáhat třeba těm, kteří trpí nespavostí, špatně se jim usíná, nebo mají nekvalitní spánek. Účinky kratomu se také částečně liší tím, o jaký kratom jde. Kratomu existuje totiž více druhů. Máme žlutý kratom, kratom bílý, kratom červený, a ještě několik dalších druhů. Před užíváním se ujistěte že víte, o jaký se jedná.