Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Legrace s hadicemi


Začiatok formuláraVíte, kolik legrace si užijete s bazénovými hadicemi? Bazénové hadice se zdají sice jako obyčejná věc na bazén nebo zalévání zahrady, ale ve skutečnosti je tomu trošku jinak. Já si ještě pamatuji, jak jsem jako malé dítě bazénové hadice úplně zbožňovala. Babička je vždycky pustila a nechala nimi zalévat celou zahradu. A já jsem přišla a obrátila jsem tu hadici proti sobě, postříkala se a polila. Tehdy bylo léto, takže to bylo úžasné osvěžení a byla jsem z toho naprosto nadšená. A ještě větší srandu jsem si užívala, když jsem tu hadici obrátila proti někomu jinému a ten překvapeně nadskočil a byl v šoku! Byla to legrace a opravdu nikdy na to nezapomenu. Cítila jsem se fakt strašně vtipně.

voda

A užívala jsem si tu legrační atmosféru, to sluníčko, které dopadalo na moje tělo jenom ve spodním prádle, protože bylo fakt děsné horko. A potom jsem hupsla do bazénu a začala plavat. Měli jsme takový nafouklý bazén, docela velký, takže to fakt byla sranda. Co je víc než to, užívat si letní počasí, to teplo, které je naprosto úžasné? Podle mě teda rozhodně lepší než zima, kdy se klepu, moc dlouho venku nevydržím a mrznou mi nohy. Nejraději bych měla teplo okolo sebe pořád.

voda

A když tak vzpomínám na to, jak jsem v létě jako malá holka vyváděla, vždycky mě to zahřeje na duši. Opravdu jsem si jako děcko toto období hrozně moc užívala a nebylo pro mě snad nic lepšího. Kam se v té době hrabal počítač. Počítač byl oproti tomuhle dovádění nudnou zábavou, kterou jsem vyhledávala většinou jenom v hrozné zimě, špatném počasí, bouřkách anebo mrazech. Jedna věc je na vzpomínkách úžasná – že nám je nikdo nesebere a uchováme si je v naší hlavě navždycky. Tak si každý rok v létě vaše vzpomínky připomeňte a nebuďte zbytečně zavření doma, byla by to opravdu moc velká škoda být doma v tak nádherném počasí.