Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Výhody nikotinové soli


Náplně do elektronických cigaret jsou k dostání v mnoha příchutích. Ale příchutě není to jediné, co jednotlivé příchutě od sebe odlišuje. Kromě příchutí se liší i v tom, jaký nikotin v nich je. Samozřejmě, že existují náplně, které jsou zcela bez nikotinu. Ty si můžete namíchat sami doma, nebo si zakoupit již hotové beznikotinové. Ale více vapeři používají náplně s obsahem nikotinu. Buď obsahují klasický nikotin, který je obsažen i v cigaretách. Někteří vapeři ho preferují před nikotinovou solí, která ale má spoustu pozitiv oproti klasickému nikotinu.

vape

Nikotinová sůl se do těla vstřebává pomaleji, než klasický nikotin. Uspokojení z požití nikotinu, vám tedy vydrží delší dobu, což je důležité hlavně pro ty, kteří chtějí postupně množství nikotinu snižovat. Nikotinová sůl nemá takový hit, jako nikotin. To znamená, že vás tolik neškrábe v krku při potahování. Dá vám takový ten pověstný kopanec, ale ne takový, jako nikotin. Což znamená, že díky tomu do sebe dostanete více nikotinu než u náplní s klasickým nikotinem, jelikož váš nezastaví škrábání v krku. Na jeden potah tedy dostanete více uspokojení. Další výhodou je, že nikotinová sůl se lépe vypařuje, takže dostanete při potahování více páry, a ty i ze zařízení, které třeba nejsou tak výkonné. Proto jsou dobré i do podů.

vapeři

Sůl je také k zařízením šetrnější a neopotřebovává tolik jejich součástky. Má také vyrovnanější pH, než nikotin, čímž umožní chuti liquidu, aby se více rozvinula a vy si ji více vychutnáte. Na trhu jsou běžně k dostání boostery s nikotinovou solí, takže si můžete doma namíchat náplně s jejím obsahem. Nebo existuje spousta značek, které vám nabízí již hotové liquidy s obsahem nikotinové soli, například NIC SALT. Nikotinová sůl se také obvykle přidává do jednorázových elektronických cigaret a najdete ji téměř v každé značce.