Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Touha po hypotéce


S partnerem spolu chodíme už šestým rokem a stále jsme se neshodli, kdy založíme rodinu. Rodinu jsem chtěla už založit před dvěma lety, ale partner tohle stále odkládá. A jak to partner opravdu dlouho odkládá, tak já už začínám pochybovat, jestli vůbec někdy on chce mít rodinu, jestli chce mít rodinu se mnou! Proč by to jinak dělal? Partnera se na tohle ptám snad dvakrát anebo třikrát každý měsíc. On mě vždycky odbyde s tím, že je ještě brzo. Jenomže jak je brzo? Mně je dvaatřicet let a mému partnerovi je pětatřicet let. Myslím si, že tohle je úplně už pozdní doba na to, abychom měli první dítě. Partner stále nechce.

Moc by se mi líbila veliká terasa.

A když ještě nabídnou, že bychom si mohli vzít hypotéku, tak to už partner je téměř na střeše a všechno okolo hoří. Chtěla jsem hypotéku bez dokládání příjmů https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/. Partner se stále ptá, kde jsem přišla na to, že se vyplatí hypotéka bez dokládání příjmů. Já jsem mu řekla, že už jsem si zjišťovala různé informace. Zjistila jsem, že právě hypotéka bez dokládání příjmů je velice oblíbená a také hodně žádaná. Partnerovi jsem také ukázala webové stránky hypoteka-bez-registru.net Jsou tam hypotéky a také zmíněná hypotéka bez dokládání příjmů.

Někdo chce mít novostavbu.

Řekla jsem partnerovi, ať si to pořádně prohlédne, ať si přečte všechny informace, které se týkají všech typů hypoték. A to včetně výhodné hypotéky bez dokládání příjmů. Partner stále tomuhle nemůže uvěřit. Stále si myslí, že je to nějaký podvod. Nebo že tohle je jenom vtip o hypotékách. Jenomže není. Budu doufat, že partner se umoudří, že bude chtít také se mnou bydlet a vzít si hypotéku. A potom také, jestli bude chtít mít rodinu. Pokud se nerozhodne do jednoho roku tak s ním končím. Jak jinak byste si tohle, milé dámy, představovaly, kdyby si nechtěl vzít hypotéku a žít s vámi? Nebo založit rodinu? Tady už by mi to něčím špatným zavánělo.