Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Svačiny pro spalování tuků


Po Novém roce se spousta lidí rozhodne, že potřebuje rychle zhubnout. Ovšem hubnutí většinou není rychlé. Naopak. Zdravé hubnutí je pozvolné a vyvážené. K správnému hubnutí potřebujete pozměnit svůj životní styl. Zaměřit se na zdravý a vyvážený jídelníček a také na pohybovou aktivitu. Pokud samozřejmě chcete povzbudit hubnutí, vybírejte si takové potraviny, kterém vám pomůžou rychleji spalovat tuk. Při cvičení vám zase mohou pomoci spalovače tuků, například kvalitní spalovače army-nutrition-cz. Lidé jsou zvyklí mezi hlavními jídly svačinkovat. Svačiny ale mohou obsahovat velkou část objemu našich denních kalorií, pokud si nedáte pozor na to, jaký druh svačin jíte. Pojďme se podívat na svačiny, které vám nijak hubnutí nenaruší, naopak, ještě ho podpoří.

vejce

Vejce s chřestem

Víte, že vejce a chřest jsou skvělou a chutnou kombinací? Vejce jsou navíc pro nás skvělým zdrojem bílkovin. Zasytí nás na delší dobu a jsou skvělou potravinou do hubnoucího jídelníčků. Chřest je zase zdrojem minerálů a vitamínů. K vejci se hodí jak vařený, tak syrový. Můžete podívat i s kouskem celozrnného pečiva. Dokonalá kombinace na rychlou svačinu, která vás zasytí a pomůže zhubnout.

smoothie

Smoothie z bobulí

Bobulovité ovoce je skvělým zdrojem antioxidantů a napomáhá ke spalování tuků. Připravte si z něho vynikající smoothie, který je rychlým zdrojem energie a moc si na něm pochutnáte. Do mixéru dejte mražené či čerstvé bobulovité ovoce, jako jsou maliny, jahody, borůvky či ostružiny. Přidejte řecký jogurt bez tuku, trochu medu, odměrku proteinu a vodu pro tekutější konzistenci. Promixujte a podávejte.

Tuňák na celozrnném toustovém chlebu

Tuňák je skvělým zdrojem bílkovin a omega-3 mastných kyselin. Vybírejte si jen takového, který je ve vlastní šťávě a ne v oleji. Celozrnné pečivo zase obsahuje spoustu vlákniny. Toustový chleba vás zasytí i přesto, že má menší objem než třeba krajíc chleba.