Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Šaty pro všechny nevěsty


Vybrat svatební šaty není jednoduché. Svatební salony jich nabízí mnoho, a část nevěst má problém si vybrat, protože se jim líbí větší počet modelů. Některé nevěsty přichází s tím že alespoň zhruba ví co by chtěly, ale jiné vůbec netuší ani délku nebo materiál. Ať už máte představu jasnou nebo ne, i vy si u nás najdete svoje šaty. Jestli ještě nevíte který salon navštívit, rozhodně se zastavte i u nás.

svatební šaty

Nabízíme svatební šaty v Praze a v Paříži. Díky tomu že náš druhý salon je ve světovém městě módy, máte jistotu, že vaše šaty budou nejen krásně vypadat, ale budou i kvalitní. V salonu máme desítky různých šatů, ze kterých můžete vybírat. Možná vám učarují dlouhé saténové šaty, které mají širokou sukni a krajkový živůtek, a nebo se budete skvěle cítit v čistě krajkových šatech. Oblečeme u nás každou nevěstu – tu s menší velikostí, i tu s méně konfekční velikostí. Naše šaty navíc rádi upravíme v případě nákupu.

nevěsta a ženich

Provedeme vás prodejem
Právem patříme mezi nejlepší salony v republice. Jezdí za námi nevěsty z celé země, protože chtějí profesionální personál, který dokáže najít to co zrovna chtějí. U nás si můžete vyzkoušet spoustu šatů, které vám učarují. Prohlédněte si naši nabídku v online katalogu, který najdete na našich stránkách. Budete překvapené, kolik šatů tady máme.

Některé modely je možné si koupit, jiné jsou zatím k dispozici pouze k vypůjčení. Koupené šaty vám rádi upravíme na míru. Je potřeba začít shánět šaty zavčas, protože než najdete ty které vám učarují, může to chvíli trvat. Totéž platí v případě, že by se šaty musely upravovat. Nenechávejte výběr šatů na poslední chvíli, a užijte si zkoušení a výběr svatebních doplňků. U nás seženete nejenom šaty pro sebe, ale i pro svědkyni, družičky a nebo si můžete odnést šaty na rozluku se svobodou. A když budete mít štěstí, najdete svoje šaty ve výprodeji za skvělou cenu.