Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Přestěhujte se s vašimi rodiči v poklidu


Vyhlédli jste si ke koupi s vašimi rodiči dvougenerační patrový dům a rádi byste se co nejdříve do jeho prostor přestěhovali ze dvou bytů? Jestliže vyřídíte všechny potřebné právní formality a prodej proběhne korektně s předkupní a kupní smlouvou, případně s notářským zápisem, zbývá vám pak už jediné – objednat stěhovací firmu a navrhnout vhodný termín stěhovací akce. Může se vám však přihodit neočekávaná událost, a my bychom vás rádi upozornili, abyste si alespoň pár dnů před stěhováním ověřili, zda bude bývalý majitel připraven předat objekt k požadovanému datu zcela bez problémů. Jedním z momentů, co situaci značně zkomplikuje, je přítomnost některých věcí z původního vybavení domu. Bývalý majitel vám je tu zkrátka ponechal, protože nestíhal všechno včas vyklidit.

přeprava lodních kontejnerů

Toto sice může mít nepříjemný dopad přímo na průběh stěhování, ale zároveň by to mohlo přinést i jisté výhody. Například by se vám některé předměty mohly hodit, anebo byste je nabídli vašim blízkým. Budete ovšem potřebovat vhodné skladové prostory, kam tyto věci uložit, abyste mohli do prázdného domu nastěhovat ty vaše. A jak to provést? Docela jednoduše.

loď s kontejnery

Využijete pronájem skladových kontejnerů. Jde o ocelové skladovací a přepravní boxy, v nichž putuje různé zboží na lodích, kamionech či po železnici, velmi dobře zajištěno před povětrnostními vlivy. Kontejnery jsou velmi robustní, pokládají se při přepravě do vrstev několika pater a unesou stovky kilogramů nákladu. Mají uzamykatelná vrata, která zajistí bezpečí proti různým nenechavcům.

Skladový kontejner si můžete pronajmout na několik týdnů či měsíců, a to i pro různé stavební rekonstrukce, kdy je zapotřebí někde uložit nábytek, domácí spotřebiče a vaše osobní věci. Pronájem se týká kontejnerů jak krátkých, šest metrů dlouhých, tak i dlouhých, dvanáctimetrových.