Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Nejúspornější dveřní konstrukce


Celkovou podobu interiéru ovlivňuje nejen základní vybavení, ale i drobné detaily. Na moderním vzhledu se podílejí i dveÅ™e a zárubnÄ›. SouÄasný trend upÅ™ednostňuje volnost a Äistotu. Toho je možné docílit i posuvnými dveÅ™mi a bezobložkovými pouzdry. Absolutním hitem, který je designovou inovací, na jakou architekti dlouho Äekali, jsou modely, jež dokážou naprosto dokonale skrýt zárubnÄ›. ABSOLUTE LINE je model, který svou Äistou linií osloví i ty nejnároÄnÄ›jší. Model EVO LINE chybÄ›jící zárubeň pouze naznaÄuje zajímavým designovým rámeÄkem.

Široká nabídka kvalitního zboží a služeb

Firma Studio interiér nabízí Å¡iroký sortiment zárubní a dveří. Zákazníci mají možnost využít online nabídku a využít i další služby, jež jim nakupování zpříjemní. Firma nabízí dopravu zdarma a odbornou montáž. Showroom v Mladé Boleslavi je pak příležitostí prohlédnout si na sto dvacet různých dveří a zárubní. KromÄ› tÄ›ch zárubní, které vyžadují obložku, jistÄ› zaujmou bezobložková pouzdra. S nimi získá každý interiér naprosto jiný vzhled. A z nových modelů jsou to zaruÄenÄ› EVO LINE a ABSOLUTE LINE. Ty umí skrýt zárubeň naprosto dokonale.