Strat

I přes internet se dá získat mnohá služba, rada nebo jiná pomoc. A k webům, kde lze najít a pochopitelně i využít pomocnou ruku, patří i ten náš.

Jaké je to chodit bez podprsenek


Drtivá většina mužů vůbec nezná pocit, jaké to je mít na sobě podprsenku. Výjimkou jsou pouze ti, co ji oblékají z recese, například na maškarní ples, anebo na travesti show. Ti vám zřejmě potvrdí, že to není zrovna něco, po čem by vysloveně prahli, je to zkrátka svírací korzet, který těsně přiléhá k tělu, a při častém pocení může způsobovat opruzeniny. Nevýhodou podprsenek je také to, že sice udržují ňadra v požadovaném tvaru, ale na úkor oslabování svalstva hrudníku, protože jakmile podprsenku přestanete nosit, ňadra zůstanou nehezká a povislá. Je to podobné, jako když vám sundají z nohy sádru po zlomenině, a vám během jednoho měsíce natolik ochabnou svaly, že musíte nohu zdlouhavě rehabilitovat.

dívka v podprsence

Chodit bez podprsenek je zkrátka nejen zdravé, ale zejména přirozené. Příroda ženy obdařila naprosto dokonalým tělem, které si poradí i bez podprsenky, něco jiného jsou ovšem společenská pravidla. Ta většinou nekonvenční chování neuznávají. Jak to tedy udělat, abychom zbytečně netrpěly a zároveň měly klid od lidí kolem nás, zejména pokud jsou pod přiléhavými a průsvitnými šaty vidět bradavky?

nošení podprsenky

Docela jednoduše. Existují kryty bradavek v tělové anebo v bílé či černé barvě, přilepí se na pokožku speciální lepicí vrstvou (zdravotně nezávadnou) a máte zajištěný klid na celý den. A pokud potřebujete prsa zformovat do požadovaného tvaru, aniž byste musely oblékat podprsenku, využijete lepicích pásek. Kryty bradavek i pásky se hodí pro běžné každodenní situace ve společnosti, například v zaměstnání, při sportu, na výletech do přírody, při cestování hromadnými dopravními prostředky, při pobytu na dovolené anebo na různých společenských akcích a oslavách.

Kryty bradavek a pásky můžete také někomu darovat jako malou pozornost, zvláště ženám, které je neznají a mohly by je využít ke svému prospěchu.